| Artikelnr | 500071.093 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Lengte in mm | 162 mm |
| Breedte in mm | 141 mm |
| Hoogte in mm | 35 mm |
| Inhoud in ml | 450 ml |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Decor |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | NovaEco |
Maaltijdschaaltje Metro afm. 16x14cm. Peaceful Cream
merk
NovaEco
artikelnr.
500071.093
Uitvoering: porselein.
€ 17,00 excl. BTW p/st.
€ 20,57 incl. BTW p/st.