| N° d'article | 500071.093 |
|---|---|
| unité d'emballage | 1 |
| Longueur in mm | 162 mm |
| Largeur in mm | 141 mm |
| Hauteur in mm | 35 mm |
| Contenu in ml | 450 ml |
| Matériel | Porcelaine |
| Couleur | Décor |
| Former | Rectangulaire |
| Marque | NovaEco |
Bol repas Metro, dimensions 16 x 14 cm. Crème paisible
marque
NovaEco
n° d'article.
500071.093
Matériau : porcelaine.
€ 17,00 excl. BTW p/st.
€ 20,57 incl. BTW p/st.