| Article number | 500071.093 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in mm | 162 mm |
| Width in mm | 141 mm |
| Height in mm | 35 mm |
| Contents in ml | 450 ml |
| Material | Porcelain |
| Colour | Decor |
| Form | Rectangular |
| Brand | NovaEco |
Metro meal bowl, dimensions 16x14cm. Peaceful Cream
brand
NovaEco
article number.
500071.093
Material: porcelain.
€ 17,00 excl. BTW p/st.
€ 20,57 incl. BTW p/st.