| Artikelnr | 46.2013 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Boska |
| Lengte lemmet in mm | 430 mm |
| Lengte in mm | 615 mm |
| Breedte in mm | 115 mm |
| Hoogte in mm | 155 mm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
Kaasmes afm. 43cm. rvs m/zwart kunststof handvatten Boska
Uitvoering: roestvrijstaal met zwart kunststof handvatten. Geschikt voor jonge tot oude kaas. Geheel vaatspoelmachinebestendig.
Speciale netto actieprijs. OP = OP. Outlet items mogen niet retour gezonden worden.
€ 170,02 € 119,00 excl. BTW p/st.