| Article number | 46.2013 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | Boska |
| Blade length in mm | 430 mm |
| Length in mm | 615 mm |
| Width in mm | 115 mm |
| Height in mm | 155 mm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Black |
CHEESE KNIFE DIM. 43CM. STAINLESS STEEL W/BLACK PLASTIC HANDLES BOSKA
Design: stainless steel with black plastic handles. Suitable for young to old cheese. Completely dishwasher safe.
Special net promotional price. OP = OP. Outlet items may not be returned.
€ 170,02 € 119,00 excl. BTW p/st.