| Artikelnr | 600350.676 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Mento |
| Serie | Raízes |
| Lengte in cm | 27,00 cm |
| Breedte in cm | 27,00 cm |
| Diameter in cm | 27,00 cm |
| Materiaal | Stoneware |
| Kleur | Groen |
| Productspecifieke kleur | Flora |
| Vorm | Rond |
Dinerbord Raízes Flora diam. 27cm. Mento
Uitvoering: stoneware.
Ontdek de natuurlijke elegantie van het Flora dinerbord uit de Raízes collectie van Mento. Met zorg gemaakt in Portugal, combineert dit bord aardse beige (onderkant bord) en groene tint (bovenkant bord) met een matte finish, waardoor het een tijdloze uitstraling krijgt. Met een diameter van 27 centimeter is het Flora dinerbord perfect voor het presenteren van je culinaire creaties.
De Raízes collectie is verkrijgbaar in 3 aardse kleuren, Flora, Terra en Stone.
€ 14,60 excl. BTW p/st.

