| Artikelnr | 38.90867 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | F2D |
| Serie | Umi seaweed |
| Lengte in cm | 21,00 cm |
| Breedte in cm | 21,00 cm |
| Hoogte in cm | 1,50 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Vierkant |
Serveerschaal afm. 21x21cm. zwart Umi Seaweed F2D
merk
F2D
serie
Umi seaweed
artikelnr.
38.90867
Uitvoering: porselein, kleur zwart
€ 17,60 excl. BTW p/st.
€ 21,30 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking