| Article number | 38.90867 |
|---|---|
| Unit of packaging | 4 |
| Brand | F2D |
| Series | Umi seaweed |
| Length in cm | 21,00 cm |
| Width in cm | 21,00 cm |
| Height in cm | 1,50 cm |
| Material | Porcelain |
| Colour | Black |
| Form | Square |
Serving dish dimensions 21x21cm. Black Umi Seaweed F2D
brand
F2D
serie
Umi seaweed
article number.
38.90867
Finish: porcelain, color black
€ 17,60 excl. BTW p/st.
€ 21,30 incl. BTW p/st.
4 pieces in 1 package