| Artikelnr | 600121.066 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Lengte in mm | 120 mm |
| Breedte in mm | 120 mm |
| Hoogte in mm | 40 mm |
| Materiaal | Stoneware |
| Kleur | Groen |
| Productspecifieke kleur | Forest Green |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | KAITØ |
| Serie | Stoneware |
Ovenschaal KAITØ Stoneware afm. 12x12x4cm. kleur Forest Green
merk
KAITØ
artikelnr.
600121.066
Uitvoering: Stoneware, kleur Forest Green.
€ 14,80 excl. BTW p/st.
€ 17,91 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking
Uitvoering: Stoneware, kleur Forest Green.