| Article number | 600121.066 |
|---|---|
| Unit of packaging | 12 |
| Length in mm | 120 mm |
| Width in mm | 120 mm |
| Height in mm | 40 mm |
| Material | stoneware |
| Colour | Green |
| Product specific color | Forest Green |
| Form | Square |
| Brand | KAITØ |
| Series | Stoneware |
Ovenschaal KAITØ Stoneware afm. 12x12x4cm. kleur Forest Green
brand
KAITØ
article number.
600121.066
Uitvoering: Stoneware, kleur Forest Green.
€ 14,80 excl. BTW p/st.
€ 17,91 incl. BTW p/st.
12 pieces in 1 package
Uitvoering: Stoneware, kleur Forest Green.