| Artikelnr | 69.9011 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Severin |
| Serie | HM3830 |
| Breedte in mm | 225 mm |
| Diepte in mm | 107 mm |
| Hoogte in mm | 198 mm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Wit |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 400 W |
| Geschikt voor | Huishoudelijk |
Handmixer HM3830 230v/400w Severin
Uitvoering: krachtige motor van 400 watt. Voor elke mixactiviteit de beste instelling Roestvrijstalen bandkloppers en deeghaken. Maak de heerlijkste gerechten en baksels in uw keuken met deze handige keukenhulp. De krachtige motor en de verschillende mixinstellingen zorgen ervoor dat u perfect kunt kneden en kloppen.
€ 31,50 excl. BTW p/st.