| Article number | 69.9011 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | Severin |
| Series | HM3830 |
| Width in mm | 225 mm |
| Depth in mm | 107 mm |
| Height in mm | 198 mm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | White |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 400 W |
| Suitable for | Domestic |
Hand mixer HM3830 230v/400w Severin
Features: powerful 400-watt motor. The best setting for every mixing activity. Stainless steel beaters and dough hooks. Create the most delicious dishes and baked goods in your kitchen with this handy kitchen helper. The powerful motor and various mixing settings ensure perfect kneading and whisking.
€ 31,50 excl. BTW p/st.