| Artikelnr | 10.1774 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Duralex |
| Serie | Picardie |
| Lengte in cm | 9,80 cm |
| Breedte in cm | 9,80 cm |
| Hoogte in cm | 15,00 cm |
| Diameter in cm | 9,80 cm |
| Inhoud in cl | 58,00 cl |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Facetten |
| Voet | Zonder voet |