| Article number | 10.1774 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | Duralex |
| Series | Picardi e |
| Length in cm | 9,80 cm |
| Width in cm | 9,80 cm |
| Height in cm | 15,00 cm |
| Diameter in cm | 9,80 cm |
| Contents in cl | 58,00 cl |
| Material | Reinforced glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
| Performance | Facets |
| Foot | Without foot |