| Artikelnr | 49.2827 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Stelton |
| Serie | EM77 |
| Lengte in mm | 174 mm |
| Breedte in mm | 105 mm |
| Hoogte in mm | 210 mm |
| Inhoud in ltr | 0,50 ltr |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor | Huishoudelijk |
Waterkoker mini 0.5L. (EU) Black EM77 Stelton
Uitvoering: compacte en elegante elektrische waterkoker uit de EM77-serie van Stelton met een inhoud van 0,5 liter. Ideaal voor kleine ruimtes zoals hotelkamers, pantry’s of compacte keukens. Voorzien van een vervangbaar kalkfilter, droogkookbeveiliging en automatische uitschakeling. BPA- en ftalaatvrij uitgevoerd, stil in gebruik en afgewerkt met een verborgen voet en snoeruitgang voor een strakke uitstraling.
€ 94,40 excl. BTW p/st.