| Artikelnr | 14.5248 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Arcoroc |
| Serie | Princesa |
| Lengte in cm | 6,30 cm |
| Breedte in cm | 6,30 cm |
| Hoogte in cm | 8,50 cm |
| Diameter in cm | 6,30 cm |
| Inhoud in cl | 17,00 cl |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Glad |
| Voet | Zonder voet |