| Artikelnr | 71.2052 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Lengte in cm | 168,50 cm |
| Breedte in cm | 50,00 cm |
| Hoogte in cm | 25,00 cm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal sleufschappen | 1 |
| Aantal staanders | 2 |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 71.2052 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Lengte in cm | 168,50 cm |
| Breedte in cm | 50,00 cm |
| Hoogte in cm | 25,00 cm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal sleufschappen | 1 |
| Aantal staanders | 2 |
