| Artikelnr | 38.91914 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Lengte in cm | 26,50 cm |
| Breedte in cm | 32,50 cm |
| Hoogte in cm | 22,00 cm |
| Materiaal | Melamine |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Neville |
| Serie | Copenhagen |
| Gastronorm | 1/2 |
Schaal Copenhagen afm. 1/2gn. melamine kleur wit
merk
Neville
Serie
Copenhagen
artikelnr.
38.91914
Uitvoering: wit melamine.
€ 45,50 excl. BTW p/st.
€ 55,06 incl. BTW p/st.