| Article number | 38.91914 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in cm | 26,50 cm |
| Width in cm | 32,50 cm |
| Height in cm | 22,00 cm |
| Material | Melamine |
| Colour | White |
| Form | Rectangular |
| Brand | Neville |
| Series | Copenhagen |
| Gastronorm | 1/2 |
Copenhagen bowl, dimensions 1/2 oz., melamine, color white
brand
Neville
Serie
Copenhagen
article number.
38.91914
Finish: white melamine.
€ 45,50 excl. BTW p/st.
€ 55,06 incl. BTW p/st.