| Artikelnr | 50.4042 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | LabelFresh |
| Serie | Pro |
| Lengte in cm | 14,00 cm |
| Breedte in cm | 40,00 cm |
| Hoogte in cm | 16,00 cm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
LabelFresh starterkit Pro - NL/EN - 7 x 500 labels Pro (70x45mm)
merk
LabelFresh
serie
Pro
artikelnr.
50.4042
Uitvoering: roestvrijstaal
€ 134,00 excl. BTW p/st.
€ 162,14 incl. BTW p/st.