| Article number | 50.4042 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | LabelFresh |
| Series | Pro |
| Length in mm | 140 mm |
| Width in mm | 400 mm |
| Height in mm | 160 mm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Silver |
LabelFresh starter kit Pro - NL/EN - 7 x 500 labels Pro (70x45mm)
brand
LabelFresh
serie
Pro
article number.
50.4042
Finish: stainless steel
€ 134,00 excl. BTW p/st.
€ 162,14 incl. BTW p/st.