| Artikelnr | 50.4047 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | LabelFresh |
| Serie | 5 Days |
| Lengte in cm | 10,50 cm |
| Breedte in cm | 29,00 cm |
| Hoogte in cm | 10,70 cm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
LabelFresh rvs dispenser - 5 dagen
merk
LabelFresh
serie
5 Days
artikelnr.
50.4047
Uitvoering: roestvrijstaal
€ 53,70 excl. BTW p/st.
€ 64,98 incl. BTW p/st.