| Article number | 50.4047 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | LabelFresh |
| Series | 5 Days |
| Length in mm | 105 mm |
| Width in mm | 290 mm |
| Height in mm | 107 mm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Silver |
LabelFresh stainless steel dispenser - 5 days
brand
LabelFresh
serie
5 Days
article number.
50.4047
Finish: stainless steel
€ 53,70 excl. BTW p/st.
€ 64,98 incl. BTW p/st.