| Artikelnr | 50.4041 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | LabelFresh |
| Serie | Easy |
| Lengte in cm | 14,00 cm |
| Breedte in cm | 40,00 cm |
| Hoogte in cm | 16,00 cm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
LabelFresh starterkit Easy - NL/EN - 7 x 500 labels Easy (30x25mm)
merk
LabelFresh
serie
Easy
artikelnr.
50.4041
Uitvoering: roestvrijstaal
€ 101,00 excl. BTW p/st.
€ 122,21 incl. BTW p/st.