| Article number | 50.4041 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | LabelFresh |
| Series | Easy |
| Length in mm | 140 mm |
| Width in mm | 400 mm |
| Height in mm | 160 mm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Silver |
LabelFresh starter kit Easy - NL/EN - 7 x 500 labels Easy (30x25mm)
brand
LabelFresh
serie
Easy
article number.
50.4041
Finish: stainless steel
€ 101,00 excl. BTW p/st.
€ 122,21 incl. BTW p/st.