| Artikelnr | 50.4045 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | LabelFresh |
| Serie | 7 Days |
| Lengte in cm | 14,00 cm |
| Breedte in cm | 40,00 cm |
| Hoogte in cm | 16,00 cm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
LabelFresh rvs dispenser - 7 dagen
merk
LabelFresh
serie
7 Days
artikelnr.
50.4045
Uitvoering: roestvrijstaal
€ 66,00 excl. BTW p/st.
€ 79,86 incl. BTW p/st.