| Article number | 50.4045 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | LabelFresh |
| Series | 7 Days |
| Length in mm | 140 mm |
| Width in mm | 400 mm |
| Height in mm | 160 mm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Silver |
LabelFresh stainless steel dispenser - 7 days
brand
LabelFresh
serie
7 Days
article number.
50.4045
Finish: stainless steel
€ 66,00 excl. BTW p/st.
€ 79,86 incl. BTW p/st.