| Artikelnr | 50.4044 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | LabelFresh |
| Serie | Mini |
| Lengte in cm | 15,00 cm |
| Breedte in cm | 11,00 cm |
| Hoogte in cm | 17,00 cm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
LabelFresh Mini dispenser rvs
merk
LabelFresh
serie
Mini
artikelnr.
50.4044
Uitvoering: roestvrijstaal
€ 24,80 excl. BTW p/st.
€ 30,01 incl. BTW p/st.