| Article number | 50.4044 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | LabelFresh |
| Series | Mini |
| Length in mm | 150 mm |
| Width in mm | 110 mm |
| Height in mm | 170 mm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Silver |
LabelFresh Mini dispenser stainless steel
brand
LabelFresh
serie
Mini
article number.
50.4044
Finish: stainless steel
€ 24,80 excl. BTW p/st.
€ 30,01 incl. BTW p/st.