| Artikelnr | 100003.380 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Lengte in mm | 530 mm |
| Breedte in mm | 325 mm |
| Hoogte in mm | 20 mm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Walkure |
Schaal gn 1/1 hgt. 2cm. porselein kleur wit
merk
Walkure
artikelnr.
100003.380
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
€ 127,00 excl. BTW p/st.
€ 153,67 incl. BTW p/st.
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **