| Article number | 100003.380 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in mm | 530 mm |
| Width in mm | 325 mm |
| Height in mm | 20 mm |
| Material | Porcelain |
| Colour | White |
| Form | Rectangular |
| Brand | Walkure |
Schaal gn 1/1 hgt. 2cm. porselein kleur wit
brand
Walkure
article number.
100003.380
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
€ 127,00 excl. BTW p/st.
€ 153,67 incl. BTW p/st.
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **