| Artikelnr | 50.4046 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | LabelFresh |
| Serie | Express |
| Lengte in cm | 6,00 cm |
| Breedte in cm | 32,00 cm |
| Hoogte in cm | 6,50 cm |
| Materiaal | Karton |
| Kleur | Multi |
LabelFresh Express - NL/EN - 7 x 250 labels Easy (met weg op)
merk
LabelFresh
serie
Express
artikelnr.
50.4046
Uitvoering: karton
€ 36,20 excl. BTW p/st.
€ 43,80 incl. BTW p/st.