| Article number | 50.4046 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | LabelFresh |
| Series | Express |
| Length in mm | 60 mm |
| Width in mm | 320 mm |
| Height in mm | 65 mm |
| Material | Cardboard |
| Colour | Multi |
LabelFresh Express - NL/EN - 7 x 250 labels Easy (with road on)
brand
LabelFresh
serie
Express
article number.
50.4046
Material: cardboard
€ 36,20 excl. BTW p/st.
€ 43,80 incl. BTW p/st.