| Artikelnr | 14.5570 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Arcoroc |
| Serie | Cocoon |
| Lengte in cm | 18,00 cm |
| Breedte in cm | 18,00 cm |
| Hoogte in cm | 9,70 cm |
| Diameter in cm | 18,00 cm |
| Inhoud in cl | 145,00 cl |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Voet | Zonder voet |
| Uitvoering | Glad |
Schaal Cocoon glas diam. 18cm. HG. 9,7cm. inh. 145cl. Arcoroc
merk
Arcoroc
artikelnr.
14.5570
Uitvoering: gehard glas.
€ 5,99 excl. BTW p/st.
€ 7,25 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking
Uitvoering: gehard glas.