| Article number | 85.6155 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | J-Ice |
| Series | JS38 ZP A |
| Width in mm | 400 mm |
| Depth in mm | 540 mm |
| Height in mm | 690 mm |
| Ice production per 24 hours in kg | 38,00 kg |
| Bunker contents in kg | 11,50 kg |
| Material | Stainless steel |
| Coolant | R290 |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 470 W |
| Colour | Silver |
Ice cube machine JS38 ZP A dimensions 40x54x69cm. 230v/470w J-Ice
brand
J-Ice
serie
JS38 ZP A
article number.
85.6155
Construction: external stainless steel. The valve is equipped with a filter for the condenser. Equipped with a storage bunker. Air-cooled. Refrigerant: R290.
€ 1.345,00 excl. BTW p/st.
€ 1.627,45 incl. BTW p/st.