| Artikelnr | 69.1059 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Caterchef |
| Breedte in mm | 200 mm |
| Diepte in mm | 310 mm |
| Hoogte in mm | 290 mm |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 1200 W |
| Geschikt voor | Semi Professioneel |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
Tosti-apparaat Caterchef toast 2/sleuven 230v/1200w kleur rvs
Uitvoering: Voorzien van 2 sleuven, ieder met tostiklem; afzonderlijk instelbaar door middel van 2 schakelaars met tijdklok en controlelampje. Onmiddellijk na aanzetten gereed voor gebruik.
Bij dit apparaat is de temperatuur niet regelbaar. Voor een optimaal resultaat is het belangrijk om rekening te houden met de volgende punten:
- Gebruik tosti brood van 10 mm dikte (in plaats van 12 mm)
- Zorg ervoor dat de tosti’s op kamertemperatuur zijn
€ 215,00 excl. BTW p/st.