| Artikelnr | 69.4112 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Caterchef |
| Breedte in mm | 380 mm |
| Diepte in mm | 310 mm |
| Hoogte in mm | 290 mm |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 2800 W |
| Geschikt voor | Semi Professioneel |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
Tosti-apparaat 4 sleuven 230v/2800w Caterchef
Uitvoering: roestvrijstaal. Onmiddellijk na aanzetten gereed voor gebruik, iedere sleuf uitgerust met tijdklok en controlelampje.
Bij dit apparaat is de temperatuur niet regelbaar. Voor een optimaal resultaat is het belangrijk om rekening te houden met de volgende punten:
- Gebruik tosti brood van 10 mm dikte (in plaats van 12 mm)
- Zorg ervoor dat de tosti’s op kamertemperatuur zijn
€ 375,00 excl. BTW p/st.