| Artikelnr | 14.5278 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Serie | Some like it hot |
| Lengte in cm | 8,20 cm |
| Breedte in cm | 8,20 cm |
| Hoogte in cm | 10,00 cm |
| Diameter in cm | 8,20 cm |
| Inhoud in cl | 32,00 cl |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Voet | Zonder voet |
| Uitvoering | Glad |
Theeglas m/oor 'Some like it hot' inh. 32cl.
serie
Some like it hot
artikelnr.
14.5278
Uitvoering: gehard glas.
€ 2,26 excl. BTW p/st.
€ 2,73 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking