| Article number | 14.5278 |
|---|---|
| Unit of packaging | 12 |
| Series | Some like it hot |
| Length in cm | 8,20 cm |
| Width in cm | 8,20 cm |
| Height in cm | 10,00 cm |
| Diameter in cm | 8,20 cm |
| Contents in cl | 32,00 cl |
| Material | Reinforced glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
| Foot | Without foot |
| Performance | Slippery |
Tea glass w/ear ' Some like it hot ' cont. 32cl.
serie
Some like it hot
article number.
14.5278
Material: tempered glass.
€ 2,26 excl. BTW p/st.
€ 2,73 incl. BTW p/st.
12 pieces in 1 package