| Artikelnr | 79.0598 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Bartscher |
| Serie | 1K220-T |
| Breedte in mm | 375 mm |
| Diepte in mm | 390 mm |
| Hoogte in mm | 130 mm |
| Aantal zones | 1 |
| Wattage in W | 2200 W |
| Geschikt voor | Huishoudelijk |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 79.0598 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Bartscher |
| Serie | 1K220-T |
| Breedte in mm | 375 mm |
| Diepte in mm | 390 mm |
| Hoogte in mm | 130 mm |
| Aantal zones | 1 |
| Wattage in W | 2200 W |
| Geschikt voor | Huishoudelijk |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
