| Article number | 79.0598 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | Bartscher |
| Series | 1K220-T |
| Width in mm | 375 mm |
| Depth in mm | 390 mm |
| Height in mm | 130 mm |
| Number of zones | 1 |
| Wattage in W | 2200 W |
| Suitable for | Domestic |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Black |
Gas stove 1K220-T dimensions 375x290x130mm. gas/2.2kw Bart scher
brand
Bartscher
article number.
79.0598
Made of stainless steel. Consisting of a hob with a diameter of 150-270mm.
Gas type: Butane.
€ 55,00 excl. BTW p/st.
€ 66,55 incl. BTW p/st.