| Article number | 14.5452 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | Bormioli Rocco |
| Series | Primavera |
| Length in cm | 14,00 cm |
| Width in cm | 14,00 cm |
| Height in cm | 14,00 cm |
| Diameter in cm | 14,00 cm |
| Contents in cl | 22,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
| Foot | With foot |
| Performance | Facets |
Primavera clear ice cream sundae, 22cl. Rocco Bormioli
brand
Bormioli Rocco
serie
Primavera
article number.
14.5452
Finish: pressed glass in transparent version.
€ 4,91 excl. BTW p/st.
€ 5,94 incl. BTW p/st.
6 pieces in 1 package