| Article number | 14.5470 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | Arcoroc |
| Series | Sorbet |
| Length in cm | 11,70 cm |
| Width in cm | 11,70 cm |
| Height in cm | 9,40 cm |
| Diameter in cm | 11,70 cm |
| Contents in cl | 38,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
No products in your shoppingcart.
| Article number | 14.5470 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | Arcoroc |
| Series | Sorbet |
| Length in cm | 11,70 cm |
| Width in cm | 11,70 cm |
| Height in cm | 9,40 cm |
| Diameter in cm | 11,70 cm |
| Contents in cl | 38,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
