| Article number | 14.5473 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | Bormioli Rocco |
| Series | Diamond |
| Length in cm | 11,00 cm |
| Width in cm | 11,00 cm |
| Height in cm | 10,00 cm |
| Diameter in cm | 11,00 cm |
| Contents in cl | 36,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
Footed ice cream coupe, capacity 36cl. Bormioli Diamond glass
brand
Bormioli Rocco
article number.
14.5473
Finish: glass, color transparent.
€ 3,08 excl. BTW p/st.
€ 3,73 incl. BTW p/st.
6 pieces in 1 package