| Article number | 69.2452 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | Hendi |
| Series | Kitchen Line |
| Width in mm | 435 mm |
| Depth in mm | 380 mm |
| Height in mm | 431 mm |
| Ice production per 24 hours in kg | 15,00 kg |
| Material | Stainless steel |
| Coolant | R290 |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 130 W |
| Colour | Silver |
Kitchen Line 15 Ice Cube Machine, dimensions 380x435x431mm. 230v/130w Hendi
brand
Hendi
article number.
69.2452
Construction: stainless steel. No fixed water connection - coolant: R290. Choice of 3 ice cube size settings, cube formation around cooling rods. Capacity: 150 ice cubes.
€ 305,00 excl. BTW p/st.
€ 369,05 incl. BTW p/st.