| Artikel Nummer | 74.4393 |
|---|---|
| Packungseinheit | 6 |
| Marke | Thermo Future Box |
| Länge in mm | 530 mm |
| Breite in mm | 323 mm |
| Höhe in mm | 38 mm |
| Material | Aluminium |
| Farbe | Schwarz |
Koelplaat 1/1 gn afm. 530x323x38 zwart Thermo Future Box
Uitvoering: Een koude plaat met geïntegreerde koelelementen, gecoat aluminium oppervlak en EVP van isolerend materiaal. U legt deze koelplaat in de vriezer bij -20 graden Celsius. Daarna kunt u de koelplaat zeker 4 uur gebruiken op buffet voor koude gerechten.
€ 59,00 excl. BTW p/st.