| Article number | 500001.849 |
|---|---|
| Unit of packaging | 12 |
| Contents in cl | 25,00 cl |
| Material | Porcelain |
| Colour | White |
| Form | round |
| Brand | NovaEco |
| Series | Rondo |
| Length in cm | 7,50 cm |
| Width in cm | 7,50 cm |
| Diameter in cm | 7,50 cm |
| Height in cm | 9,00 cm |
MUG WITHOUT EAR CONTENTS 25CL. COLOR WHITE RONDO NOVA
brand
NovaEco
article number.
500001.849
Version: without ear, color transparent glaze.
€ 3,82 excl. BTW p/st.
€ 4,62 incl. BTW p/st.
12 pieces in 1 package