| Article number | 85.6150 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | J-Ice |
| Series | JS28 ZP A |
| Width in mm | 340 mm |
| Depth in mm | 480 mm |
| Height in mm | 600 mm |
| Ice production per 24 hours in kg | 28,00 kg |
| Bunker contents in kg | 6,50 kg |
| Material | Stainless steel |
| Coolant | R290 |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 440 W |
| Colour | Silver |
Ice cube machine JS28 ZP A dimensions 34x48x60cm. 230v/440w J-Ice
brand
J-Ice
serie
JS28 ZP A
article number.
85.6150
Construction: external stainless steel. The valve is equipped with a filter for the condenser. Equipped with a storage bunker. Air-cooled. Refrigerant: R290.
€ 1.176,00 excl. BTW p/st.
€ 1.422,96 incl. BTW p/st.