| Article number | 69.2453 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | Hendi |
| Width in mm | 367 mm |
| Depth in mm | 297 mm |
| Height in mm | 378 mm |
| Ice production per 24 hours in kg | 12,00 kg |
| Material | Stainless steel |
| Coolant | R600A |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 120 W |
| Colour | Silver |
Ice cube machine 12kg dm. 297x367x378mm. 230v/120w Hendi
brand
Hendi
article number.
69.2453
Construction: stainless steel. No fixed water connection - coolant: R600A. Choice of 3 ice cube size settings, cube formation around cooling rods. Capacity: 100 ice cubes.
€ 225,00 excl. BTW p/st.
€ 272,25 incl. BTW p/st.