| Article number | 14.5474 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | Bormioli Rocco |
| Series | Gelato |
| Length in cm | 10,00 cm |
| Width in cm | 10,00 cm |
| Height in cm | 16,00 cm |
| Diameter in cm | 10,00 cm |
| Contents in cl | 22,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
Footed ice cream coupe, capacity 22cl Gelato Bormioli glass
brand
Bormioli Rocco
article number.
14.5474
Finish: glass, color transparent.
€ 4,65 excl. BTW p/st.
€ 5,63 incl. BTW p/st.
6 pieces in 1 package